Kto rieši problém malého penisu, ešte neobjavil túto unikátnu metódu

problém malého penisu

Ako je známe, pre väčšinu mužov je penis jednou z najdôležitejších vecí, ktoré hovoria o ich mužskosti. Často si myslia, že čím väčší, tým viac pozornosti získajú aj zo strany opačného pohlavia.

Je to v skutočnosti ale tak? Veľa diskusií a sporov sa točí okolo otázky, či je intenzita ženských pocitov pri sexe závislá od tohto faktu. Celkom jednoznačnú odpoveď vám asi neposkytne nikto, pretože ľudia sme rôzni.

Rovnako tak môže byť sila prežívania intímnych chvíľ závislá aj od iných faktorov, veď nakoniec najviac citlivá oblasť ženských pohlavných orgánov je najmä na ich povrchu a maximálne do hĺbky 7 až 8 centimetrov.

Dôvod na nezhody a problémy vo vzťahu

Nie všetkým mužom matka prírody udelila slušné centimetre. Práve malý penis je potom dôvodom na problémy vo vzťahoch a nízke sebavedomie, ktoré narúša celkovú osobnú harmóniu konkrétneho človeka.

Ak ale existuje vo vzťahu aj láska, žiadna veľkosť by nemala byť dôvodom na nezhody. Nakoniec vždy je tu možnosť zväčšenia penisu spôsobom, ktorý vám najviac vyhovuje.

Môže aj žena pomôcť svojmu partnerovi?

Áno, samozrejme, musí veriť, že jej „miláčik“ je skutočným plnohodnotným mužom, ktorý môže v 100 % prípadoch urobiť pre ňu všetko, kam samozrejme patrí aj dokonalé uspokojenie. Mala by sa snažiť dokázať aj to, že je jej partner kompletným človekom, ktorý ju dokáže potešiť aj niečím iným. Vždy o sex predsa primárne nejde a časom sa vo vzťahu bude aj tak jeho intenzita znižovať.

Niekedy pomôže obyčajné pohladenie a rozmery nikto nerieši. Pochvala a uznanie, to je ďalšia vec, ktorú viete pre seba a váš vzťah urobiť. Nakoniec netreba mať z toho obavy, veď v prípade potreby môžete využiť Andropenis, čo je zdravotnícka pomôcka tej najlepšej kategórie a navyše s certifikáciou smernice EÚ. Najdôležitejšie na tom však je, že má až 97 % – úspešnosť.